Triplestore Indexer (2.1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Media
el: Μέσα

en: None.
el: Κανένα.

en: About
el: Περί
