Triplestore Indexer (2.1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Custom
eo: Propra

en: None.
eo: Neniu.
