Triplestore Indexer (2.1.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: Custom
gl: Personalizado

en: Media
gl: Medios

en: None.
gl: Ningún.

en: About
gl: Información

en: Username:
gl: nome de usuario

en: Password:
gl: Contrasinal
