Triplestore Indexer (2.1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Custom
he: מותאם

en: Media
he: מדיה

en: None.
he: ללא.

en: About
he: אודות

en: Namespace
he: מרחב שמות
