Triplestore Indexer (2.1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Password
hr: Lozinka

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Media
hr: Mediji

en: None.
hr: Nijedan.

en: About
hr: Opis
