Triplestore Indexer (2.1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Password
ka: პაროლი

en: Media
ka: მედია

en: None.
ka: არცერთი.
