Triplestore Indexer (2.1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: None.
kk: Ешбір.
