Triplestore Indexer (2.1.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Namespace
kn: ನೇಮ್‌ಸ್ಪೇಸ್

en: Username:
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು:

en: Password:
kn: ಗುಪ್ತಪದ(_P):
