Triplestore Indexer (2.1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: None.
ku: هیچ.

en: About
ku: دەربارە
