Triplestore Indexer (2.1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Media
lv: Multivide

en: None.
lv: Neviens.

en: About
lv: Par
