Triplestore Indexer (2.1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Password
mn: Нууц үг

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: None.
mn: Байхгүй.
