Triplestore Indexer (2.1.1) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Password
ms: Kata laluan

en: Custom
ms: Tersuai

en: None.
ms: Tiada.

en: About
ms: Perihal
