Triplestore Indexer (2.1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: None.
my: ဘာမှမရှိ

en: About
my: အကြောင်း
