Triplestore Indexer (2.1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Media
ne: मिडिया

en: About
ne: बारेमा
