Triplestore Indexer (2.1.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Custom
nl: Aangepast

en: None.
nl: Geen.

en: Taxonomy Terms
nl: Taxonomietermen

en: About
nl: Over

en: custom
nl: aangepast

en: Number of retries
nl: Aantal pogingen

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Term from URL
nl: Term van URL
