Triplestore Indexer (2.1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: رمز

en: Custom
fa: سفارشی

en: Media
fa: رسانه

en: About
fa: درباره
