Triplestore Indexer (2.1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Password
ps: پټ توری

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Media
ps: رسنۍ

en: About
ps: په اړه
