Triplestore Indexer (2.1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Password
ro: Parolă

en: Custom
ro: Personalizat

en: None.
ro: Niciunul.

en: Taxonomy Terms
ro: Termeni Taxonomie

en: About
ro: Despre
