Triplestore Indexer (2.1.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Password
ru: Пароль

en: Custom
ru: Собственная

en: Media
ru: Мультимедиа

en: None.
ru: Нет.

en: Taxonomy Terms
ru: Термин словаря

en: About
ru: Информация

en: custom
ru: дополнительный

en: Namespace
ru: Пространство имён

en: Number of retries
ru: Количество попыток

en: Username:
ru: Имя пользователя:

en: Password:
ru: Пароль:

en: execute
ru: выполнить

en: Term from URL
ru: Термин из URL
