Triplestore Indexer (2.1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Custom
sq: E personalizuar

en: None.
sq: Asnjë.

en: About
sq: Informacione
