Triplestore Indexer (2.1.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: Custom
sv: Anpassad

en: None.
sv: Ingen.

en: Taxonomy Terms
sv: Taxonomitermer

en: About
sv: Om

en: custom
sv: anpassad

en: Username:
sv: Användarnamn:

en: Password:
sv: Lösenord:
