Triplestore Indexer (2.1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Media
ta: ஊடகம்

en: None.
ta: இல்லை.

en: About
ta: பற்றி
