Triplestore Indexer (2.1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Content
te: సారము

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: None.
te: ఏమీలేదు.

en: About
te: గురించి
