Triplestore Indexer (2.1.1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Password
ug: پارول

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Media
ug: مېدىيا

en: None.
ug: يوق.

en: About
ug: ھەققىدە

en: Username:
ug: ئىشلەتكۈچى نامى:

en: Password:
ug: پارول:
