Triplestore Indexer (2.1.1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Custom
uk: Власний

en: Media
uk: Медіа

en: None.
uk: Ні.

en: Taxonomy Terms
uk: Терміни таксономії

en: About
uk: Про модуль

en: custom
uk: інший

en: Namespace
uk: Простір назв

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Server URL
uk: Адреса (URL) сервера

en: execute
uk: виконати

en: Term from URL
uk: Термін із URL
