Triplestore Indexer (2.0.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Password
ja: パスワード

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Custom
ja: カスタム

en: None.
ja: なし

en: About
ja: アバウト

en: Username:
ja: ユーザー名:

en: Password:
ja: パスワード:

en: execute
ja: 実行
