Triplestore Indexer (2.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Password
oc: Senhal

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Custom
oc: Personalizat

en: None.
oc: Pas cap.

en: About
oc: A prepaus

en: Password:
oc: Senhal :

en: execute
oc: executar
