Triplestore Indexer (8.x-1.1-rc1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Custom
he: מותאם

en: None.
he: ללא.

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: About
he: אודות
