Triplestore Indexer (8.x-1.1-rc1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Custom
it: Personalizzato

en: None.
it: Nessuno.

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: About
it: Informazioni

en: Username:
it: Nome utente:

en: execute
it: esegui
