Triplestore Indexer (8.x-1.1-rc1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Custom
pt: Personalizado

en: None.
pt: Nenhum.

en: Content Type
pt: Tipo de Conteúdo

en: About
pt: Sobre

en: Username:
pt: Nome de utilizador:

en: Select method of authentication:
pt: Selecione o método de autenticação:

en: Authentication information:
pt: Informação de autenticação:

en: When content are created.
pt: Quando o conteúdo é criado.

en: When content are updated.
pt: Quando o conteúdo é atualizado

en: When content are deleted.
pt: Quando o conteúdo é apagado.
