Triplestore Indexer (8.x-1.3-rc1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Custom
is: Sérsniðið

en: None.
is: Ekkert.

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: About
is: Um
