Triplestore Indexer (8.x-1.5-beta10) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Custom
pl: Własne

en: None.
pl: Brak.

en: About
pl: O stronie

en: Namespace
pl: Przestrzeń nazw

en: execute
pl: wykonaj
