Triplestore Indexer (8.x-1.5-beta7) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Custom
lt: Savitas

en: None.
lt: Joks.

en: About
lt: Apie

en: custom
lt: savitas

en: Username:
lt: Nario vardas:

en: Password:
lt: Slaptažodis
