Triplestore Indexer (8.x-1.5-beta7) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Parola

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Custom
tr: Özel

en: None.
tr: Hiçbiri.

en: About
tr: Hakkında

en: custom
tr: özel

en: Username:
tr: Kullanıcı Adı:

en: Password:
tr: Parola:

en: execute
tr: çalıştır
