Triplestore Indexer (8.x-1.5-beta8) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Password
ast: Clave

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: None.
ast: Nengún.
