Triplestore Indexer (8.x-1.5-beta8) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: None.
sl: Brez.

en: About
sl: O modulu
