Triplestore Indexer (8.x-1.5-beta8) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: None.
th: ไม่มี

en: About
th: เกี่ยวกับ
