Triplestore Indexer (8.x-1.5-beta9) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: None.
eu: Ezer.

en: About
eu: (r)i buruz
