Triplestore Indexer (8.x-1.5-beta9) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: گذرواژه

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Custom
fa: سفارشی

en: None.
fa: هیچکدام.

en: About
fa: درباره

en: Username:
fa: نام کاربری:

en: Password:
fa: گذرواژه:
