Triplestore Indexer (8.x-1.5-beta9) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Custom
hu: Egyéni

en: None.
hu: Nincs.

en: About
hu: Leírás

en: custom
hu: egyéni

en: Namespace
hu: Névtér

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: Password:
hu: Jelszó:

en: execute
hu: végrehajtás
