Triplestore Indexer (8.x-1.5-beta9) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Password
is: Lykilorð

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Custom
is: Sérsniðið

en: None.
is: Ekkert.

en: About
is: Um

en: custom
is: sérsniðið
