Trophy (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Owner
ast: Dueñu

en: Authored on
ast: Autoría en
