Trophy (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: week
bg: седмица

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Authored on
bg: Написано на

en: year
bg: година

en: Hours
bg: Часове

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
