Trophy (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: week
el: εβδομάδα

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Condition
el: Συνθήκη

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: day
el: ημέρα

en: month
el: μήνας

en: year
el: έτος

en: hour
el: ώρα

en: Granularity
el: Διακριτότητα

en: Days
el: Ημέρες

en: Hours
el: Ώρες

en: Yearly
el: Ετήσια

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Target
el: Στόχος

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
