Trophy (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: week
et: nädal

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Owner
et: Omanik

en: Condition
et: Tingimus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: day
et: päev

en: month
et: kuu

en: year
et: aasta

en: hour
et: tund

en: Granularity
et: Granulaarsus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Target
et: Siht

en: Weight for @title
et: @title kaal
