Trophy (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: week
lv: nedēļa

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Weeks
lv: Nedēļas

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: day
lv: diena

en: month
lv: mēnesis

en: year
lv: gads

en: hour
lv: stunda

en: Granularity
lv: Granularitāte

en: Days
lv: Dienas

en: Hours
lv: Stundas

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Target
lv: Mērķis

en: Weight for @title
lv: Svars @title
