Trophy (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: week
mr: आठवडा

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Owner
mr: मालक

en: Condition
mr: अट

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Days
mr: दिवस

en: Hours
mr: तास
