Trophy (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: week
pl: Tydzień

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Custom
pl: Własne

en: Owner
pl: Właściciel

en: Weeks
pl: Tygodni

en: Condition
pl: Warunek

en: Authored on
pl: Data dodania

en: day
pl: dzień

en: month
pl: miesiąc

en: year
pl: rok

en: hour
pl: godzina

en: Granularity
pl: Precyzja

en: Days
pl: Dni

en: Months
pl: Miesięcy

en: Hours
pl: Godziny

en: Yearly
pl: Rocznie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Target
pl: Cel

en: Point
pl: Punkt

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title
