Trophy (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: Weight
ps: وزن

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: day
ps: ورځ

en: month
ps: میاشت

en: year
ps: کال

en: hour
ps: کړی

en: Target
ps: موخه
