Trophy (1.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon
